Studenckie koła naukowe politechniki Łódzkiej

Komisja ds. Kół Naukowych

Komunikat Przewodniczącego Komisji ds. Kształcenia i Kół Naukowych w sprawie podziału środków na dofinansowania projektów XXV konkursu Rady Kół Naukowych

Środki pieniężne przeznaczone przez Prorektora ds. studenckich na XXV konkurs Rady Kół Naukowych zostaną podzielone na dwie pule. Jedna z tych pul będzie przeznaczona na dofinansowanie działalności trzech kół naukowych wytypowanych na podstawie najwyższych sum kwot dofinansowanych projektów podczas trzech ostatnich konkursów RKN. Na najbliższym posiedzeniu wytypowanymi kołami będą: SKN Robotyki SKaNeR, SKN Miłośników Motoryzacji oraz SKN Energetyków. Zgodnie z założeniami na następny konkurs RKN skład wytypowanych kół rywalizujących o środki pieniężne ze wspomnianej puli może się zmieniać. Podział na dwie pule ma rozwiązać zgłaszane przez przedstawicieli kół uwagi w związku z dotychczasowym funkcjonowaniem systemu przydziału dofinansowań dla projektów zgłaszanych w konkursie.

Komisja ds. Kół Naukowych

Zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie Kół Naukowych Uczelni Technicznych "KoKoN". 

Zgłoszenia projektów należy przesyłać do 5 października 2018 r. na adres kokon@fut.edu.pl. 

Wszystkie informacje dostępne są w grafice poniżej. 

Komisja ds. Kół Naukowych

Usprawiedliwienia za obecność na XXII Zwykłym Posiedzeniu Rady Kół Naukowych są dostepne do odbioru w Biurze Samorządu w godzinach pracy Biura (8:30-15:00 poniedziałek - piątek).

Komisja ds. Kół Naukowych

Zapraszamy do wzięcia udziału w XXVIII Sympozjum Mechaniki Eksperymentalnej Ciała Stałego, które odbędzie się w dniach 17-20 października 2018 r. w Jachrance koło Warszawy. 

Organizatorami Sympozjum są Instytut Techniki Lotniczej i Mechaniki Stosowanej Politechniki Warszawskiej, Komitet Mechaniki Polskiej Akademii Nauk oraz Polskie Stowarzyszenie Mechaniki Eksperymentalnej. Wszystkie inforamacje zamieszczone są w mailu.

1.png2.png3.png

Komisja ds. Kół Naukowych

 

XXII Posiedzenie Zwykłe Rady Kół Naukowych

Najbliższe XXII Posiedzenie Zwykłe Rady Kół Naukowych oraz XXII Konkurs Rady Kół Naukowych odbędzie się 12 czerwca 2018 roku na Sali Widowiskowej (I piętro, budynek C15 przy al. Politechniki 3a.) Na Radzie zostanie zaprezentowanych 22 projektów. Rejestracja i wydawanie kart do głosowania rozpocznie się o godz. 9.15. Posiedzenie rozpocznie się o godz. 10:00. Serdecznie zapraszamy wszystkich do uczestniczenia w RKN. Niedługo na mailu pojawi się lista z projektami, które będą prezentować się na Radzie.

W razie pytań prosimy o kontakt: komisja.kn@samorzad.p.lodz.pl.

Zachęcamy również do dodawania się do grupy na Facebooku „Koła Naukowe PŁ”.

Komisja ds. Kół Naukowych

Uruchomienie nowej strony Studenckich Kół Naukowych PŁ

Witamy na nowej stronie Studenckich Kół Naukowych Politechniki Łódzkiej! Mamy nadzieję, że strona ułatwi wszystkim kontakt i współpracę z kołami. 

Wszelkie uwagi prosimy zgłaszać na maila: komisja.kn@samorzad.p.lodz.pl